Contact opnemen met Metaflex

Wij helpen u graag met het vinden van de juiste deuroplossingen. Benieuwd wat we voor u kunnen betekenen? Neem contact met ons op.

Plan je route Route

Heeft u vragen?

Neem contact met ons op via onderstaand contactformulier, of bel naar +31 88 1414 900.

Algemene contactgegevens

Afbeelding: Metaflex bedrijf 01

Metaflex Doors Europe BV
Ambachtsstraat 11
NL-7122 MP Aalten

Postbus 300
NL-7120 AH Aalten
 
+31 88 1414 900
info@metaflexdoors.com
 
KvK Arnhem: 09052999
BTW Nr: NL00599 0713B01

IBAN: NL81 RABO 0336 1380 32
BIC/Swift: RABONL2U

 

Wij staan graag voor u klaar!

Afbeelding: Marcel Schoppers

Marcel Schoppers
Account Manager Health Benelux
+31 88 1414 631 
marcel.schoppers@metaflexdoors.com

Afbeelding: Geetika Sharma

Geetika Sharma
Business Development Manager Health
+31 88 1414 922 
geetika.sharma@metaflexdoors.com

Afbeelding: Hans Lodewijks

Hans Lodewijks
Business Development Manager Food
+31 88 1414 943 
hans.lodewijks@metaflexdoors.com

Afbeelding: Alla Dolinskaja

Alla Dolinskaja
Account Manager Centraal en Oost Europa
+31 88 1414 921 
alla.dolinskaja@metaflexdoors.com

Afbeelding: Gabbe van der Zwan

Gabbe van der Zwan
Inside Sales Coordinator
+31 88 1414 915 
gabbe.vanderzwan@metaflexdoors.com

Afbeelding: Patrick Mannaart

Patrick Mannaart
Inside Sales Manager
+31 88 1414 911 
patrick.mannaart@metaflexdoors.com

Afbeelding: Harold Wiggers

Harold Wiggers
Technical Sales Support Manager
+31 88 1414 923 
harold.wiggers@metaflexdoors.com

Link: 1238Ons internationale netwerk

Wij beschikken over een groot netwerk.

Zoek distributeur/partner
Link: 1117Wij denken graag met u mee

Onze adviseurs staan voor u klaar.

Vraag direct advies aan